sesje -dzieciece-konin

Trochę o mnie...

Jestem profesjonalnym fotografem dziecięcym, a moje studio mieści się w Koninie. Maleńkie noworodki, prześmieszne, roześmiane bobasy,  widok tycich, pulchniutkich rączek... wszystko to wzrusza, bawi i jest nam najdroższe. Wykonuję albumy, które są bezcenną pamiątka i cieszą jeszcze długo po latach. Posiadam studio wyposażone w piękne akcesoria do sesji dziecięcych, moją kolekcje wciąż wzbogacam o nowe unikalne zabawki i kocyki. W fotografii liczy się dla mnie ponadczasowość.
 
Jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu ze specjalizacją plastyka intermedialna.
Jestem również absolwentką Akademii NikonaPrzez ponad 5 lat pracowałam w Dublinie jako fotograf wnętrz i grafik komputerowy. Warsztatowałam u
Patrycji Baczkowskiej, Iwony Podlasińskiej, Maua, Aliny Płaczek, a wolny czas uwielbiam poświecać na ciągłe doskonalenie.
 
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Pasja fotografowania dzieci zrodziła się u mnie wraz z przyjściem na świat mojego pierwszego maluszka. Fotografowałam swoje maleństwo prawie każdego dnia :) udoło mi sie zdobyć kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych, a koleżanki zaczęły prosić mnie o sesje dla swoich pociech. Zapragnęłam zająć się fotografią profesjonalnie i tak narodziło się studio "Smile".
*****************************************