Zadbaj żeby maluszek był tego dnia zrelaksowany i w dobrym nastroju. Sesja powinna być dla niego przyjemna. Bedziemy się starali go nakłaniać, a nie przymuszać, do pozowania.

 

Weź ze sobą jakieś ulubione przysmaki dziecka. Pamiętaj również o zabawkach szczególnie mu bliskich, także tych, które go rozbawią, rozśmieszą. Weź ze sobą naładowany telefon, czasem może nam pomóc przy sesji ukochana piosenka na YouTube lub bajeczka, która przykuje jego uwagę i maluszek znieruchomieje. Przemyśl różne triki i sztuczki, w końcu to twoje dziecko i to ty najlepiej umiesz go rozśmieszyć ;) Wasze wsparcie jest bardzo ważne... chodzi poprostu o wspólną, dobrą zabawę :)

 

Bardzo zależy mi, by dzieci na zdjęciach były roześmiane, ale bywa i tak, że bąbel nie ma ochoty, pomimo tego, że w domu śmieje się ciągle... Moim zdaniem te nieuśmiechnięte foty także mają swój urok, pamiętaj jednak, że zawsze możesz zrezygnować ze zdjęć, które ci nie odpowiadają. W studio SMILE płacisz tylko za fotografie które lubisz :)

 

Jeżeli jest coś, co chciałbyś sfotografować razem ze swoim milusińskim, np ulubiona zabawka, weź to koniecznie ze sobą. Ulubione ubranka, sukienka, garniturek, koszula, również są mile widziane. Zwierzątko? Czemu nie, byle tylko był ktoś, kto je przypilnuje :)

SESJA Z BOBASEM